Supplementen Check

Inzicht in welke supplementen op dit moment bij jou passen

Past wat jij gebruikt bij jou?

Gebruik je verschillende vitamines, mineralen, omega 3 of andere supplementen en vraag je je af of ze op dit moment bij jou passen?

Met de Vitalfeld Bodyscan meet ik hoe jouw lichaam op dat moment reageert op de supplementen die je gebruikt of overweegt. Je hoeft hiervoor geen volledige Bodyscan met behandeling te boeken. De afspraak is volledig gericht op het testen van jouw supplementen.

Wat is de Supplementen Check?

Tijdens de Supplementen Check maken we eerst een korte Vitalfeld-meting. Daarna test ik de supplementen die je meeneemt één voor één. Zo krijg je op een persoonlijke en eenvoudige manier meer inzicht in wat op dit moment bij jou past.

Je kunt je eigen supplementen meenemen, dan kijken we samen wat jij op dit moment nodig hebt om je lichaam te ondersteunen. 

Voor wie is de Supplementen Check geschikt?


De Supplementen Check kan interessant zijn wanneer je:

✓ verschillende supplementen gebruikt en wilt weten of ze bij je passen
✓ twijfelt welke supplementen je wilt blijven gebruiken
✓ nieuwe supplementen overweegt
✓ graag wat meer overzicht wilt in wat je gebruikt

Je hoeft geen klachten te hebben om een Supplementen Check te doen.

Zo verloopt een Supplementen Check?

Tijdens jouw afspraak nemen we rustig de tijd om te kijken wat op dit moment bij jouw lichaam past en wat jou de beste ondersteuning gaat geven.

Neem de supplementen mee die je momenteel gebruikt of overweegt te gaan gebruiken. Dat kunnen bijvoorbeeld vitamines, mineralen, omega-3 of andere voedingssupplementen zijn. Ook in de praktijk heb ik enkele supplementen om te testen wanneer je iets nieuws overweegt, zoals Omega-3 van Eqology, magnesium, collageen, vitamine C e.d.

1. Kennis maken

We bespreken kort wat je gebruikt en waar je benieuwd naar bent.

2. Meten

Met de Vitalfeld Bodyscan maak ik een meting.


3. Supplementen testen

We testen de supplementen die je hebt meegenomen.

4. Bespreken

We nemen de uitkomst samen door en bespreken wat er uit de meting naar voren komt.

Investering

Een moment voor jezelf om meer inzicht te krijgen in de supplementen die je gebruikt. We kijken samen bewust naar wat op dit moment bij jou past. 

Duur: ca. 60 minuten
Investering: €65

 

Supplementen testen bij je Vitalfeld Bodyscan Vervolgconsult

Heb je een vervolgconsult voor je Vitalfeld Bodyscan en wil je daarbij ook je supplementen laten testen? Dan kunnen we de supplementen die je gebruikt of overweegt aansluitend meenemen in een supplementen check, na je behandeling.

Zo combineren we jouw Bodyscan vervolgconsult meteen met een persoonlijke Supplementen Check.

Duur: ca. 90 minuten
Extra investering: €25 bovenop het Vitalfeld Bodyscan Consult



Traject Supplementen Check - halfjaarlijks

Wil je regelmatig opnieuw kijken welke supplementen op dat moment bij jou passen?

Met een halfjaarlijkse Supplementen Check heb je twee keer per jaar een persoonlijk moment om je supplementen opnieuw te laten testen en waar nodig aan te passen.

Duur: ca. 60 minuten per afspraak
Investering: €99 per jaar – inclusief 2 Supplementen Checks binnen 12 maanden (€49,50 per afspraak).

Veelgestelde vragen over de Supplementen Check

Hoe lang duurt een afspraak?

Een Supplementen Check duurt ca. 60 minuten.

Wil je een Vitalfeld Bodyscan Vervolg Consult combineren met een Supplementen Check? Dat kan. Houd dan rekening met een totale duur van ca. 90 minuten.

Krijg ik na de meting meteen een advies?

Ja. Na de meting bespreken we samen de resultaten. Je ontvangt aansluitend een persoonlijk advies, afgestemd op wat op dat moment bij jou en jouw situatie past.

Doet een Supplementen Check pijn?

Nee, de meting is niet pijnlijk. Er worden twee elektroden op de enkels geplaatst. Je kunt tijdens de meting gewoon ontspannen blijven zitten of liggen. 

Moet ik iets voorbereiden voor de meting?

Een speciale voorbereiding is niet nodig. Zorg er wel voor dat je enkels vrij zijn, omdat daar de elektroden worden geplaatst. Het is prettig om vooraf goed gehydrateerd te zijn en niet kort van te voren een zware maaltijd te nuttigen of intensief gesport te hebben. 

Kan ik de check laten doen als ik medicijnen gebruik?

Ja, in veel gevallen kan de Supplementen Check ook worden gedaan wanneer je medicijnen gebruikt. Geef bij het maken van je afspraak of voorafgaand aan de meting wel aan welke medicatie of andere behandelingen je gebruikt.

Kan ik de check doen als ik zwanger ben?

Ja dat kan, alleen een meting met de Vitalfd Bodyscan kan gedaan worden. Wil je een behandeling met de Bodyscan dan niet. 

Kan iedereen een Supplementen Check doen?

De check is geschikt voor veel mensen die meer inzicht willen in hun gezondheid en vitaliteit. Er zijn wel situaties waarin de meting uit voorzorg niet wordt uitgevoerd, zoals een pacemaker of ander hartondersteunend apparaat en na een orgaantransplantatie. Twijfel je of de Supplementen Check voor jou geschikt is? Neem gerust contact met mij op.

Is de Supplementen Check een medische diagnose?

Nee. De Supplementen Check is geen medische diagnose en vervangt geen reguliere medische zorg. De meting geeft inzicht in mogelijke disbalansen en aandachtspunten in het lichaam. Samen kijken we naar wat de resultaten laten zien en welke ondersteuning op dat moment bij jou past.

Wat mag ik meenemen naar mijn afspraak?

Neem je supplementen mee die je op dit moment gebruikt of wilt gaan gebruiken. Zodat we samen kunnen kijken of deze passend zijn. 

Heb je vragen over de Supplementen Check? 
Hieronder vind je antwoorden op de meest gestelde vragen. Staat je vraag er niet bij, neem dan gerust contact op.

Adres

Tijd4jou
Frans van Dijklaan 26
3941 KD Doorn

Contact

06-38029065

tijd4jou@gmail.com

Openingstijden - op afspraak

Ma. t/m do.: 10.00 – 17.30 uur
Avondafspraken i.o. mogelijk
Vrijdag t/m zondag gesloten